[column width=”1/2″ title=”” title_type=”single” animation=”none” implicit=”true”]

Diyet Danışma

 Zayıflama ve Diyet

Kilo problemi mi yaşıyorsunuz?

Diyet yapmak sizi korkutuyor mu?

Kilo alımınızı kontrol edemiyor musunuz?

Kilo verip geri almaktan sıkıldınız mı?

Venüs zayıflama uzman ekibi olarak size zayıflamanın en kolay ve en etkili yolunu gösteriyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile zayıflamak sandığınızdan çok daha eğlenceli. Biz size sadece diyet yaptırmıyoruz! Yaşam şeklinizi değiştiriyoruz! Gelin yaşam şeklinizi beraber değiştirelim ve kaçınılmaz kilo kaybına beraber tanık olalım.

Düşük enerjili diyetlerle sağlanan hızlı kilo kaybı, hem sağlığınızı olumsuz yönde etkiler hem de sizi sadece belli bir süre mutlu eder çünkü diyeti bıraktıktan sonra verdiğiniz kilolardan daha fazlasını geri alırsınız. Venüs Diyet olarak zayıflamada genel ilkemiz aç kalmadan keyifle zayıflamaktır. Hayatınızı diyetinize göre değiştirmek yerine diyeti yaşam şeklinize uygun size özel olarak hazırlayarak daha uzun sürede ve kalıcı şekilde zayıflatmayı hedefliyoruz.

Merkezimiz bünyesinde bulunan çeşitli bölgesel incelme cihazları ve yöntemleri ile sorunlu bölgelerden kilolarınızı verebilirsiniz.

  • Vakum terapi; Skin Tonic(CFK) ile Selülit ve İncelme Uygulamaları
  • AntiSelülit Masajı
  • Elektroterapi; Elektromanyetik dalgalar ile yağ parçalama

Yöntemlerinden bir ya da bir kaçı uzmanlarımız tarafından ihtiyaçlarınıza uygun şekilde kombine edilerek bölgesel zayıflama sağlanır.

Venüs Güzellik Merkezi’nde bilgisayar analizi ile vücudunuzda ki yağ oranı ve kütlesi, yağsız kitle (kas) oranı ve ağırlığı, su miktarı, kemik ağırlığı ve bazal metabolizma hızı belirlenerek değerlendirilir. Ayrıntılı analiz sayesinde haftalık kontrollerinizde kaybedilen kilonun yağdan mı kastan mı olduğu görülür. Yağdan kilo kaybı desteklenerek yeniden kilo alımı önlenmiş olur.

Kilo Alma

Kilo almanın kilo vermekten daha zor olduğu bilinen bir gerçektir. Bu gerçekten yola çıkarak kilo almak isteyen danışanlarımıza uyguladığımız diyet programları ile kontrollü kilo alımını sağlamayı amaçlamaktayız. Vücut ölçüm cihazı ile harcanan enerji hesaplanarak günlük kalori gereksinimi karşılanmaktadır. Böylece kilo artışı sağlanmaktadır.

[/column]

[column width=”1/2″ last=”true” title=”” title_type=”single” animation=”none” implicit=”true”]

zayiflama1

[/column]