Kimler için? - Yurt dışında veya İstanbul dışında yaşayan kişiler - Yoğun tempoda çalışıp yüz yüze kontrollere vakti olmayanlar Ne içerir? - Beslenme bilgi formu ve kan tahlillerine göre kişiye özel hazırlanmış 3 alternatifli AYLIK diyet programı - Beslenme takip formu - Whatsapp veya e-posta ile sorularınızı sorabilme imkanı - Whatsapp, Facetime veya Skype ile haftalık görüşmeler - Beslenme takip formuna ve haftalık sonuçlarınıza göre yenilenmiş diyet programları *** 1 aylık paket toplamda 4 diyet listesi (diyet programı) içerir

Yüz Yüze Diyet: Kilo Verme

Kimler için? - İdeal kilosuna kavuşmak isteyen kişiler - Hafif ve Orta Kilolu veya Obez olan kişiler Ne içerir? - İdeal kiloya ulaşmak için kişiye özel ölçüm ve analizlerden sonra yaşınıza, kilonuza, cinsiyetinize, beslenme alışkanlıklarınıza ve yaşam şeklinize göre hazırlanan beslenme ( diyet listesi ) programlarıdır . *** Kan tahlilleri mutlaka olmalıdır.

Kimler için? - Zayıf olan kişiler Ne içerir? - İdeal kiloya ulaşmak için kişiye özel ölçüm ve analizlerden sonra yaşınıza, kilonuza, cinsiyetinize, beslenme alışkanlıklarınıza ve yaşam şeklinize göre hazırlanan beslenme ( diyet listesi ) programlarıdır. *** Kan tahlilleri mutlaka olmalıdır!

Kimler için? - Egzersiz ve spor yapan kişiler - Yarışma sporcuları Ne içerir? - Egzersiz ve spor yapan kişilere özel, hem optimal performansa ulaşmaları hem de yaptıkları egzersizin etkinliğini maksimum düzeye çıkarmaları için hazırlanan beslenme ( diyet listesi ) programlarıdır.

30 dk & Ücreti Sorunuz.

Kimler için? -Vegan beslenen ya da beslenmek isteyen kişiler -Lakto-Ovo & Lakto & Semi Vejeteryan beslenen ya da beslenmek isteyen kişiler Ne içerir? - Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besin ögelerini karşılamayı ve sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürebilmeyi amaçlayan beslenme ( diyet listesi ) programlarıdır.

30 dk & Ücreti Sorunuz.

Kimler için? - Kardiyovasküler, Diyabet, Tansiyon hastalığı olan kişiler - Sindirim sistemi hastalığı ( Reflü, Sindirim güçlüğü, Gastrit, Ülser, Gaz, Şişkinlik, Laktoz İntoleransı, Çölyak, Chron's hastalığı, Ülseratif kolit, Kısa barsak sendromu, Diyare, Kabızlık, Divertikül ) olanlar, - Karaciğer, Safra Kesesi, Pankreas hastalığı olan kişiler, - Böbrek hastalığı olanlar ( Akut & Kronik Böbrek yetmezliği, Diyaliz hastaları) - Bariatrik cerrahi olan kişiler (Mide balonu, Tüp mide ameliyatı) Ne içerir? - Hastalığı önlemek ve iyileştirmek için kişiye özel hazırlanan programlardır.

Kimler için? - Anneler ve anne olmayı bekleyen kişiler - Çocuklar Ne içerir? - Annenin ve bebeğin gereksinimlerini karşılayan beslenme programları, - Çocukların büyüme ve gelişmesini sağlayan, sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanabilmesi için hazırlanan programlardır.